• VHC '13 D1 ZA zondag speeldag gemengd

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Fenne, JeroenOverige stafTeammanager
    Verhoeven, TwanOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden VHC '13 D1 (3530 D-Jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Groesbeeks Glorie D121162332917015934
    2Bergeijk D12116142632045933
    3VHC '13 D12115242761878932
    4De Sprint D12011272942474724
    5Helios '72 D11910272962811522
    6Aristos D1209011261266-518
    7H.C.G. D1197210225241-1616
    8Saturnus D19702126923414
    9PSV Handbal D2196112165203-3813
    10Acritas D2205213155207-5212
    11Swift D2216015223303-8012
    12Apollo D2200020144356-2120
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Broekhuijse, ElianSpelend teamlid
    Derks, AnneSpelend teamlid
    Fenne, LiekeSpelend teamlid
    Kerkhof, Jens van deSpelend teamlid
    Meyer, LilySpelend teamlid
    Schijvens, GwenSpelend teamlid
    Van Til, DemiSpelend teamlid
    Weyers, MeikeSpelend teamlid
    Wouw, Kyara van deSpelend teamlid

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    VHC '13 D1

    D-Jeugd

    13,14

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    8,90

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,52

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd